Idealne płytki z ceramiki do Twojej łazienki

1    Rodzaje  admin
Idealne płytki z ceramiki do Twojej łazienki
15 Wrz
4:35

Jeśli kiedykolwiek byłeś w markecie budowlanym i przechodziłeś obok działu z płytkami, to wiesz jak ogromny jest obecnie wybór. Nie jest łatwe, aby sprawić sobie płytki łazienkowe, ponieważ wcześniej zapewne wiele godzin spędzisz na wertowaniu internetu, czy też czasopism branżowych w poszukiwaniu możliwie jak najlepszych inspiracji.

Płytki ceramiczne i aranżacja wnętrza

Łazienka to oczywiście nie tylko płytki, niemniej jednak to właśnie one nadają jej najlepszy kształt i charakter, dlatego też powinieneś się absolutnie przyłożyć do tego, żeby wybrać możliwie jak najlepsze rozwiązanie. Przede wszystkim nie ma się co niepotrzebnie śpieszyć, bowiem w takich sprawach pośpiech jest Twoim największym wrogiem. Podobnie jak szukanie najtańszych płytek. To nie jest dobry pomysł, ponieważ możesz być pewien, że te absolutnie tanie rozwiązania nie wykazują zbytniej odporności na brud i mogą pękać po kilku tygodniach używania ze względu na małą twardość.

Czym kierować się przy wyborze płytek?

Najpierw zapoznaj się z przykładowymi aranżacjami, np. w sklepach budowlanych, czy też na stronach internetowych poświęconych projektowaniu wnętrz. To pozwoli Ci zaczerpnąć nieco inspiracji i nabrać świeżego spojrzenia na temat.

Kolejna sprawa to to, żebyś zwrócił uwagę na współczynnik twardości i nasiąkliwości. To bardzo ważne, ponieważ jeden z nich odpowiada za to, czy płytka będzie mniej lub bardziej odporna na zabrudzenia, a drugi za jej wytrzymałość.

Jeśli chodzi o kolorystykę, to tutaj masz naprawdę dowolność, byleby wszystko ze sobą pasowało. Generalnie od kilku lat królują kolory takie jak odcienie niebieskiego, zielonego, czy beżowego.

Jeśli chciałbyś, żeby czyszczenie płytek było jak najbardziej wygodne, to zachęcamy do kupna płytek matowych.

« »
1 Comments

    Waldek

    Październik 7, 2015 at 4:35 pm

    Tak naprawdę płytki mają być idealne dla ich właściciela;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *