Biel, która przyciąga światło

0    Trendy  admin
Biel, która przyciąga światło
19 Lis
8:52

Płytki z kolekcji All In White Tubądzin lśnią bielą, dzięki czemu pomieszczenie jest jasne, przestronne i przyjazne. Tak zaaranżowana łazienka jest czysta, uporządkowana, ale nie sterylna – biel ożywia i rozświetla wnętrze, sprawiając, że czujemy się w niej komfortowo. Zaskakujące, że w tym wydaniu biel nie jest nudna, a wręcz otwiera pole dla wyobraźni i kreatywności.

Płytki ceramiczne dostępne są w kilku wariantach – z różnymi teksturami lub jednolite białe. Miłośnicy stylu wielkomiejskiego zapewne wybiorą niezwykle modny wzór imitujący ceglaną ścianę, zaś tradycjonaliści subtelną falę.

Ciekawym i niezwykle modnym uzupełnieniem kolekcji jest mozaika. Ten element kolekcji złożony z sześciokątów w kolorze białym lub grafitowym, dostępny w rozmiarze 306 x 282 mm ozdobi ścianę każdej łazienki.

Kolekcja All In White dopracowana jest w szczegółach, dlatego pomyślano również o listwach. Delikatne i błyszczące, w rozmiarze 598 x 10 mm, także stanowią ciekawy i subtelny element dekoracyjny.

Grafitowe, ogromne obrazy w  rozmiarach 1198 x 2098 mm lub 3598 x 2098 mm, zorientowane w płaszczyźnie poziomej lub pionowej niewątpliwie stanowią o atrakcyjności kolekcji. Zastosowane barwy idealnie współgrają z bielą płytek, motyw przyrody – aleja drzew wprowadza do wnętrza romantyczny, nieco nostalgiczny klimat. Idealnie dopasowane, rektyfikowane płytki tworzą tak realistyczną kompozycję, że odczuwamy nieomal fizyczne zespolenie z naturą.

Zestawienie poszczególnych elementów daje niezwykły efekt finalny – rozświetlone i przestronne pomieszczenie.

«

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *