Wanna z kabiną prysznicową
Blog

Wanna z kabiną prysznicową

Podczas urządzania łazienki wiele osób staje przed dylematem – Wybrać wannę czy kabinę prysznicową? Długa relaksująca kąpiel czy szybki prysznic? Użytkownicy dużych łazienek mogą sobie pozwolić na wyposażenie swojego wnętrza w oba urządzenia. Jednak co w przypadku, gdy ogranicza nas metraż pomieszczenia? Rozwiązaniem jest wanna z kabiną prysznicową. Poznajmy zalety tego rozwiązania.

Potrzeby użytkownika

O tym, czy wybierzemy wannę czy kabinę prysznicową w dużym stopniu decydują nasze osobiste preferencje. Jeśli wieczorne kąpiele przy świecach w wannie, to nasz sposób na odreagowanie stresującego dnia, zdecydowanie powinniśmy zainwestować w wannę. Jeśli natomiast tryb życia nie pozwala na długie kąpiele lub zwyczajnie nie przepadamy za wanną, to wybierzemy kabinę prysznicową. Warto jednak pamiętać, że użytkownik wanny niejednokrotnie doceniłby zalety kabiny prysznicowej oraz odwrotnie.

Zalety wanny z kabiną prysznicową

Wanna z kabiną posiada wiele zalet, najważniejszą z nich jest jej podwójna funkcja – umożliwia szybki prysznic oraz relaksacyjną kąpiel. Dzięki temu urządzenie zaspokoi potrzeby każdego domownika. Jest to bardzo wygodne oraz praktyczne rozwiązanie.

Drugą ważną zaletą wanno-prysznica jest oszczędność miejsca. Wystarczy, że wygospodarujemy miejsce na umieszczenie w łazience wanny.

Designerska wanna z prysznicem

Jeśli planujesz zakup wanny z funkcją prysznica sprawdź ofertę sklepu Eurołazienki.pl. Dostępny model Rosa II 150 x105 PU Plus, zachwyci oryginalnym kształtem oraz przyjemnym w dotyku i praktycznym materiałem akrylowym Lucite.